Activiteit Talentgebied Dag Tijd Groep School
Afrikaanse Dans Kunst en Cultuur maandag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Afro Dans Kunst en Cultuur maandag 14:15 - 15:15 8 en 7 Polsstok
Beautysalon Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 3 en 4 Schakel
Bouwen met KNEX Techniek en Natuur maandag 14:15 - 15:15 2 en 3 Wereldwijs
Creatief met textiel Kunst en Cultuur maandag 14:15 - 15:15 8 , 6 en 7 Schakel
Go Electro Techniek en Natuur maandag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Het Leerlab - Rekenen Leren en zo maandag 14:15 - 15:15 8 Knotwilg
Hockey Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 5 en 6 Achtsprong
Rozemarn
Knutselclub Kunst en Cultuur maandag 14:15 - 15:15 1 en 2 Polsstok
Natuurclub Techniek en Natuur maandag 14:15 - 15:15 3 en 4 Samenspel
Sieraden Maken Kunst en Cultuur maandag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Polsstok
Sport & Spel Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 4 , 5 en 6 Dumontschool
Sport & Spel Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 1 en 2 Rozemarn
Sport & Spel Tikspelen Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 1 , 2 en 3 Knotwilg
Technisch Lego Techniek en Natuur maandag 14:15 - 15:15 8 , 6 en 7 Knotwilg
Turnen Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 3 en 4 Rozemarn
Voetbal Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 4 , 5 en 6 Knotwilg
Voetbal Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Wereldwijs
Voetbal Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 3 en 4 Samenspel
Wobbelyoga Sport en Gezondheid maandag 14:15 - 15:15 1 , 2 en 3 Polsstok
Zingen en Swingen Kunst en Cultuur maandag 14:15 - 15:15 1 en 2 Achtsprong
Hip Hop Dans Kunst en Cultuur maandag 14:25 - 15:25 3 , 4 en 5 Mobiel
Tamboerijn
Kleuterjudo Sport en Gezondheid maandag 14:25 - 15:25 2 Mobiel
Tamboerijn
Meiden Voetbal Sport en Gezondheid maandag 14:25 - 15:25 8 , 6 en 7 Mobiel
Tamboerijn
Taekwondo Sport en Gezondheid maandag 14:25 - 15:25 3 , 4 en 5 Mobiel
Tamboerijn
Code Team Junior Techniek en Natuur maandag 14:30 - 16:30 8 , 6 en 7 Knotwilg
Mobiel
Tamboerijn
Fashion Fix Kunst en Cultuur maandag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Blauwelijn
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid maandag 14:30 - 15:30 8 en 7 Crescendo
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid maandag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Morgenster
Muziekspeeltuin Kunst en Cultuur maandag 14:30 - 15:30 1 , 2 en 3 Cornelis Jetses
Sciencelab Techniek en Natuur maandag 14:30 - 15:30 8 , 6 en 7 Jan Woudsma
Sieraden Maken Kunst en Cultuur maandag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Onze Wereld
Sport & Spel Sport en Gezondheid maandag 14:30 - 15:30 2 en 3 Crescendo
Taekwondo Sport en Gezondheid maandag 14:30 - 15:30 3 , 4 en 5 Morgenster
Tekenen en Schilderen Kunst en Cultuur maandag 14:30 - 15:30 3 , 4 en 5 Jan Woudsma
Vloggen Media en ICT maandag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Onze Wereld
Zumba Sport en Gezondheid maandag 14:30 - 15:30 3 , 4 en 5 Blauwelijn
Basketbal Sport en Gezondheid maandag 14:45 - 15:45 8 , 6 en 7 Cornelis Jetses
Basketbal Sport en Gezondheid maandag 14:45 - 15:45 8 , 6 , 7 en 5 Brink
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid maandag 14:45 - 15:45 8 , 5 , 6 en 7 Holendrechtschool
Indiase Koorzang Kunst en Cultuur maandag 14:45 - 15:45 3 , 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Shri Laksmi
Kinderyoga Sport en Gezondheid maandag 14:45 - 15:45 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Shri Laksmi
Skateboarden Sport en Gezondheid maandag 14:45 - 15:45 8 , 6 en 7 Brink
Streetdance Kunst en Cultuur maandag 14:45 - 15:45 1 , 2 en 3 Holendrechtschool
Toveren en Spetteren Techniek en Natuur maandag 14:45 - 15:45 3 , 4 en 5 Holendrechtschool
Afro Dans Kunst en Cultuur maandag 15:15 - 16:15 8 , 6 en 7 Regenboog
Cello Kunst en Cultuur maandag 15:15 - 16:15 3 , 4 , 5 en 6 Regenboog
Creaclub Kunst en Cultuur maandag 15:30 - 16:30 3 , 4 en 5 Ster
Knutselclub Kunst en Cultuur maandag 15:30 - 16:30 3 en 4 Bijlmerhorst
Wobbelyoga Sport en Gezondheid maandag 15:30 - 16:30 1 , 2 en 3 Bijlmerhorst
Afro Dans Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Wereldwijs
Afro Dans Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Knotwilg
BMX fietsen Sport en Gezondheid dinsdag 14:15 - 15:15 5 , 6 , 8 en 7 Achtsprong
Rozemarn
Brassband Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Dumontschool
Creatief met textiel Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 8 en 7 Rozemarn
Dans Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Schakel
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid dinsdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Knotwilg
Hockey Sport en Gezondheid dinsdag 14:15 - 15:15 8 , 6 en 7 Polsstok
Klassiek Ballet Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 2 , 3 en 4 Samenspel
Klassiek Ballet Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 2 , 3 en 4 Wereldwijs
Kleinleerorkest Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 16:15 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Wereldwijs
Koor (Zingen) Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Schakel
Kunst met verf Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 1 en 2 Achtsprong
Mozaïek en meer Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 1 en 2 Knotwilg
Sciencelab Techniek en Natuur dinsdag 14:15 - 15:15 4 , 5 en 6 Polsstok
Sport & Spel Sport en Gezondheid dinsdag 14:15 - 15:15 3 en 4 Rozemarn
Taekwondo Sport en Gezondheid dinsdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Polsstok
Taekwondo Sport en Gezondheid dinsdag 14:15 - 15:15 8 , 6 en 7 Knotwilg
Technisch Lego Techniek en Natuur dinsdag 14:15 - 15:15 3 en 4 Samenspel
Tekenen en Schilderen Kunst en Cultuur dinsdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Timmerclub Techniek en Natuur dinsdag 14:15 - 15:15 8 , 6 en 7 Schakel
Basketbal Sport en Gezondheid dinsdag 14:25 - 15:25 3 , 4 en 5 Mobiel
Tamboerijn
Creaclub Kunst en Cultuur dinsdag 14:25 - 15:25 3 , 4 en 5 Mobiel
Tamboerijn
Freerunning Sport en Gezondheid dinsdag 14:25 - 15:25 8 , 6 en 7 Mobiel
Tamboerijn
Kleutergym Sport en Gezondheid dinsdag 14:25 - 15:25 2 Mobiel
Tamboerijn
Sportmix Sport en Gezondheid dinsdag 14:25 - 15:25 8 , 6 en 7 Mobiel
Tamboerijn
Basketbal Sport en Gezondheid dinsdag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Onze Wereld
Bootcamp Sport en Gezondheid dinsdag 14:30 - 15:30 1 en 2 Morgenster
Dans Musical Kunst en Cultuur dinsdag 14:30 - 15:30 8 , 6 en 7 Blauwelijn
Experimenteren en spetteren Techniek en Natuur dinsdag 14:30 - 15:30 3 , 4 en 5 Morgenster
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid dinsdag 14:30 - 15:30 3 en 4 Crescendo
Het Leerlab Begrijpend lezen Leren en zo dinsdag 14:30 - 15:30 5 en 6 Blauwelijn
Hockey Sport en Gezondheid dinsdag 14:30 - 15:30 4 , 5 en 6 Crescendo
Muziek en dans Kunst en Cultuur dinsdag 14:30 - 15:30 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Van Houte
Natuurclub Techniek en Natuur dinsdag 14:30 - 15:30 2 en 3 Cornelis Jetses
Skateboarden Sport en Gezondheid dinsdag 14:30 - 15:30 3 , 4 en 5 Blauwelijn
Technisch Lego Techniek en Natuur dinsdag 14:30 - 15:30 4 en 5 Cornelis Jetses
Yoga Sport en Gezondheid dinsdag 14:30 - 15:30 4 , 5 en 6 Jan Woudsma
Bomberbot met meester Vivek Media en ICT dinsdag 14:45 - 15:45 8 , 5 , 6 en 7 Shri Laksmi
Creaclub Kunst en Cultuur dinsdag 14:45 - 15:45 3 , 1 en 2 Brink
Kickboksen Sport en Gezondheid dinsdag 14:45 - 15:45 8 , 5 en 6 Holendrechtschool
Salsa Mix Afro Dance Kunst en Cultuur dinsdag 14:45 - 15:45 8 , 6 en 7 Brink
Zaalvoetbal Sport en Gezondheid dinsdag 14:45 - 15:45 4 , 5 en 6 Brink
Zingen Kunst en Cultuur dinsdag 14:45 - 15:45 3 , 4 en 5 Holendrechtschool
African School Kunst en Cultuur dinsdag 15:15 - 16:15 8 , 6 en 7 Regenboog
Choco Ondernemers Burgerschap en Taalvorming dinsdag 15:15 - 16:15 8 , 7 en 6 As Soeffah
Voetbal Sport en Gezondheid dinsdag 15:15 - 16:15 3 , 4 , 5 en 6 Regenboog
Basketbal Sport en Gezondheid dinsdag 15:30 - 16:30 8 , 6 en 7 Ster
Hockey Sport en Gezondheid dinsdag 15:30 - 16:30 8 , 5 , 6 en 7 Bijlmerhorst
Polsstok
testactiviteit voor docent en portfolio Leren en zo woensdag 00:00 - 00:00 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Shri Laksmi
Band en orkest Kunst en Cultuur woensdag 12:15 - 13:15 8 , 6 , 7 en 5 Ster
Dans Kunst en Cultuur woensdag 12:15 - 13:15 1 en 2 Ster
Het Leerlab Begrijpend lezen Leren en zo woensdag 12:15 - 13:45 8 , 6 en 7 Ster
Het Leerlab - Rekenen Leren en zo woensdag 12:15 - 13:45 8 , 6 en 7 Ster
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid woensdag 12:30 - 13:30 1 , 2 , 3 en 4 Holendrechtschool
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid woensdag 12:30 - 13:30 8 , 6 en 7 Brink
Sport & Spel Sport en Gezondheid woensdag 12:30 - 13:30 3 , 4 en 5 Brink
Yoga Sport en Gezondheid woensdag 12:30 - 13:30 1 en 2 Brink
Streetdance Kunst en Cultuur woensdag 12:45 - 13:45 2 en 3 Regenboog
Taekwondo Sport en Gezondheid woensdag 12:45 - 13:45 4 , 5 en 6 Bijlmerhorst
Computerles Media en ICT woensdag 13:15 - 14:15 4 , 5 , 6 en 7 Shri Laksmi
Danstalentklas van Madan Kunst en Cultuur woensdag 13:15 - 14:15 8 , 5 , 6 en 7 Shri Laksmi
Afro Dans Kunst en Cultuur woensdag 14:15 - 15:15 5 en 6 Achtsprong
Afro Dans Kunst en Cultuur woensdag 14:15 - 15:15 5 en 6 Rozemarn
Basketbal Sport en Gezondheid woensdag 14:15 - 15:15 8 , 6 en 7 Schakel
Dans Musical Kunst en Cultuur woensdag 14:15 - 15:15 1 , 2 en 3 Polsstok
Het Leerlab - Rekenen Leren en zo woensdag 14:15 - 15:15 8 Knotwilg
Kinder Dans Kunst en Cultuur woensdag 14:15 - 15:15 2 , 3 en 4 Samenspel
Kunst met verf Kunst en Cultuur woensdag 14:15 - 15:15 1 en 2 Rozemarn
Mozaïek en meer Kunst en Cultuur woensdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Schakel
Sieraden Maken Kunst en Cultuur woensdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Knotwilg
Skateboarden Sport en Gezondheid woensdag 14:15 - 15:15 8 , 7 , 5 en 6 Achtsprong
Rozemarn
Sport & Spel Sport en Gezondheid woensdag 14:15 - 15:15 2 , 3 en 4 Samenspel
Techniek voor kleuters Techniek en Natuur woensdag 14:15 - 15:15 1 en 2 Knotwilg
Theater Kunst en Cultuur woensdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Wereldwijs
Theater Kunst en Cultuur woensdag 14:15 - 15:15 8 , 6 en 7 Schakel
Toveren en Spetteren Techniek en Natuur woensdag 14:15 - 15:15 3 en 4 Samenspel
Tuinen Wereldwijs Techniek en Natuur woensdag 14:15 - 15:15 3 en 4 Wereldwijs
Turnen Sport en Gezondheid woensdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Achtsprong
Vloggen Media en ICT woensdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Wobbelyoga Sport en Gezondheid woensdag 14:15 - 15:15 3 en 4 Schakel
Fashion Fix Kunst en Cultuur woensdag 14:20 - 15:20 8 , 6 en 7 Klaverblad
Freerunning Sport en Gezondheid woensdag 14:20 - 15:20 8 , 6 en 7 Klaverblad
Mad Science Techniek en Natuur woensdag 14:20 - 15:20 3 , 4 en 5 Klaverblad
3x3 Basketbal Sport en Gezondheid woensdag 14:25 - 15:25 8 , 6 en 7 Mobiel
Tamboerijn
Kinderyoga Sport en Gezondheid woensdag 14:25 - 15:25 3 , 4 en 5 Mobiel
Tamboerijn
Kleuter Dans Sport en Gezondheid woensdag 14:25 - 15:25 2 Mobiel
Tamboerijn
Turnen Sport en Gezondheid woensdag 14:25 - 15:25 3 , 4 en 5 Mobiel
Tamboerijn
Afro Dans Kunst en Cultuur woensdag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Morgenster
Basketbal Sport en Gezondheid woensdag 14:30 - 15:30 8 , 6 en 7 Blauwelijn
Breakdance Kunst en Cultuur woensdag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Onze Wereld
Creaclub Kunst en Cultuur woensdag 14:30 - 15:30 1 en 2 Morgenster
Drumclinics Kunst en Cultuur woensdag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Crescendo
Fabschool: de verhalenmakers Techniek en Natuur woensdag 14:30 - 16:30 8 , 6 en 7 Knotwilg
Mobiel
Regenboog
Tamboerijn
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid woensdag 14:30 - 15:30 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Van Houte
Goals Sport en Gezondheid woensdag 14:30 - 15:30 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Van Houte
Tekenen en Schilderen Kunst en Cultuur woensdag 14:30 - 15:30 2 , 3 , 4 en 5 Onze Wereld
Theater Mix Kunst en Cultuur woensdag 14:30 - 15:30 4 , 5 en 6 Blauwelijn
Zingen Kunst en Cultuur woensdag 14:30 - 15:30 2 en 3 Blauwelijn
Tekenen en Schilderen Kunst en Cultuur woensdag 15:15 - 16:15 1 en 2 As Soeffah
Theater Kunst en Cultuur woensdag 15:15 - 16:15 5 , 6 en 7 As Soeffah
Weerbaarheid Sport en Gezondheid woensdag 15:15 - 16:15 3 en 4 As Soeffah
African School Kunst en Cultuur donderdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Basketbal Sport en Gezondheid donderdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Basketbal Sport en Gezondheid donderdag 14:15 - 15:15 8 en 7 Rozemarn
Boksen Sport en Gezondheid donderdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Schakel
Brassband Kunst en Cultuur donderdag 14:15 - 15:15 8 , 6 en 7 Knotwilg
Choco Ondernemers Burgerschap en Taalvorming donderdag 14:15 - 15:15 8 , 6 en 7 Schakel
Droomhuizen en Luchtkastelen Techniek en Natuur donderdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Wereldwijs
Heelal Lab Techniek en Natuur donderdag 14:15 - 15:15 4 , 5 en 3 Knotwilg
Het Leerlab Begrijpend lezen Leren en zo donderdag 14:15 - 15:15 8 Knotwilg
Kickboksen Sport en Gezondheid donderdag 14:15 - 15:15 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Dumontschool
Klassiek Ballet Kunst en Cultuur donderdag 14:15 - 15:15 1 en 2 Knotwilg
Kleuterjudo Sport en Gezondheid donderdag 14:15 - 15:15 3 en 4 Wereldwijs
Mozaïek en meer Kunst en Cultuur donderdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Polsstok
Natuurclub Techniek en Natuur donderdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Polsstok
Sport & Spel Sport en Gezondheid donderdag 14:15 - 15:15 1 en 2 Achtsprong
Streetdance Kunst en Cultuur donderdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Tekenen en Schilderen Kunst en Cultuur donderdag 14:15 - 15:15 2 , 3 en 4 Samenspel
Tennis Sport en Gezondheid donderdag 14:15 - 15:15 3 , 4 en 5 Schakel
Zingen en Swingen Kunst en Cultuur donderdag 14:15 - 15:15 1 en 2 Rozemarn
Zingen en Swingen Kunst en Cultuur donderdag 14:15 - 15:15 2 , 3 en 4 Samenspel
Mozaïek en meer Kunst en Cultuur donderdag 14:20 - 15:20 3 , 4 en 5 Klaverblad
Sport & Spel Sport en Gezondheid donderdag 14:20 - 15:20 8 , 6 en 7 Klaverblad
ZumYo Sport en Gezondheid donderdag 14:20 - 15:20 3 , 4 en 5 Klaverblad
Afro Dans Kunst en Cultuur donderdag 14:25 - 15:25 8 , 6 en 7 Mobiel
Tamboerijn
Honkbal Sport en Gezondheid donderdag 14:25 - 15:25 8 , 6 en 7 Mobiel
Tamboerijn
Korfbal Sport en Gezondheid donderdag 14:25 - 15:25 3 , 4 en 5 Mobiel
Tamboerijn
Waterwereld Techniek en Natuur donderdag 14:25 - 15:25 3 , 4 en 5 Mobiel
Tamboerijn
Basketbal Sport en Gezondheid donderdag 14:30 - 15:30 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Van Houte
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid donderdag 14:30 - 15:30 1 , 2 en 3 Jan Woudsma
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid donderdag 14:30 - 15:30 5 en 6 Crescendo
Go Electro Techniek en Natuur donderdag 14:30 - 15:30 5 , 6 en 7 Blauwelijn
Hockey Sport en Gezondheid donderdag 14:30 - 15:30 2 en 3 Crescendo
Judo Sport en Gezondheid donderdag 14:30 - 15:30 4 , 5 en 6 Blauwelijn
Natuurclub Techniek en Natuur donderdag 14:30 - 15:30 2 en 3 Blauwelijn
Sciencelab Techniek en Natuur donderdag 14:30 - 15:30 4 , 5 en 6 Cornelis Jetses
Skateboarden Sport en Gezondheid donderdag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Polsstok
Taekwondo Sport en Gezondheid donderdag 14:30 - 15:30 2 , 3 en 4 Onze Wereld
Voetbal Sport en Gezondheid donderdag 14:30 - 15:30 8 en 7 Blauwelijn
Afro Dans Kunst en Cultuur donderdag 14:45 - 15:45 3 , 4 en 5 Holendrechtschool
Freerunning Sport en Gezondheid donderdag 14:45 - 15:45 8 , 6 en 7 Jan Woudsma
Judo Sport en Gezondheid donderdag 14:45 - 15:45 1 en 2 Brink
Kinderyoga Sport en Gezondheid donderdag 14:45 - 15:45 1 , 2 en 3 Shri Laksmi
Koor (Zingen) Kunst en Cultuur donderdag 14:45 - 15:45 1 , 2 en 3 Holendrechtschool
Panna Knock Out Sport en Gezondheid donderdag 14:45 - 15:45 6 , 7 en 5 Holendrechtschool
Technisch Lego Techniek en Natuur donderdag 14:45 - 15:45 3 , 4 en 5 Brink
Theater met een eigen verhaal Kunst en Cultuur donderdag 14:45 - 15:45 4 , 5 , 6 , 7 en 8 Shri Laksmi
Sport & Spel Sport en Gezondheid donderdag 15:15 - 16:15 1 en 2 As Soeffah
Taekwondo Sport en Gezondheid donderdag 15:15 - 16:15 5 en 6 As Soeffah
Technisch Lego Techniek en Natuur donderdag 15:15 - 16:15 3 en 4 As Soeffah
Theater Mix Kunst en Cultuur donderdag 15:15 - 16:15 3 , 4 en 5 Regenboog
Vloggen Media en ICT donderdag 15:15 - 16:15 8 , 6 en 7 Regenboog
Voetbal Sport en Gezondheid donderdag 15:15 - 16:15 3 , 4 en 5 Ster
Basketbal Sport en Gezondheid donderdag 15:30 - 16:30 8 en 7 Achtsprong
Beautysalon Sport en Gezondheid donderdag 15:30 - 16:30 4 , 5 en 6 Bijlmerhorst
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid donderdag 15:30 - 16:30 8 , 6 en 7 Bijlmerhorst
Knutselclub Kunst en Cultuur donderdag 15:30 - 16:30 1 , 2 en 3 Bijlmerhorst
Maak je eigen prentenboek! Kunst en Cultuur donderdag 15:30 - 16:30 8 , 6 en 7 Bijlmerhorst
Polsstok
Skateboarden Sport en Gezondheid donderdag 15:30 - 16:30 8 , 5 , 6 en 7 Bijlmerhorst
Yogatheater Sport en Gezondheid donderdag 15:30 - 16:30 3 en 4 Bijlmerhorst
Afro Dans Kunst en Cultuur vrijdag 14:15 - 15:15 8 en 7 Rozemarn
Atletiek Sport en Gezondheid vrijdag 14:15 - 15:15 3 en 4 Samenspel
Beautysalon Sport en Gezondheid vrijdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Creaclub Kunst en Cultuur vrijdag 14:15 - 15:15 2 , 3 en 4 Wereldwijs
Freerunning Sport en Gezondheid vrijdag 14:15 - 15:15 5 en 6 Achtsprong
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid vrijdag 14:15 - 15:15 8 en 7 Achtsprong
Goals Sport en Gezondheid vrijdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Dumontschool
Het Leerlab Begrijpend lezen Leren en zo vrijdag 14:15 - 15:15 8 Knotwilg
Kickboksen Sport en Gezondheid vrijdag 14:15 - 15:15 5 en 6 Achtsprong
Rosanna's Knutselclub Kunst en Cultuur vrijdag 14:15 - 15:15 2 , 3 en 4 Samenspel
Toveren en Spetteren Techniek en Natuur vrijdag 14:15 - 15:15 3 en 4 Rozemarn
Toveren en Spetteren Techniek en Natuur vrijdag 14:15 - 15:15 3 en 4 Achtsprong
Vloggen Media en ICT vrijdag 14:15 - 15:15 8 , 5 , 6 en 7 Wereldwijs
Zingen Kunst en Cultuur vrijdag 14:15 - 15:15 5 , 6 en 7 Rozemarn
Brassband Kunst en Cultuur vrijdag 14:20 - 15:20 5 , 6 en 7 Klaverblad
DJ op de Ipad Kunst en Cultuur vrijdag 14:20 - 15:20 8 , 6 en 7 Klaverblad
Kids In Shape Sport en Gezondheid vrijdag 14:20 - 15:20 3 , 4 en 5 Klaverblad
Basketbal Sport en Gezondheid vrijdag 14:30 - 15:30 8 , 6 en 7 Polsstok
Capoeira Sport en Gezondheid vrijdag 14:30 - 15:30 3 , 4 en 5 Crescendo
Paardrijden Sport en Gezondheid vrijdag 14:30 - 15:30 8 , 5 , 6 en 7 Samenspel
Zaalvoetbal Sport en Gezondheid vrijdag 14:30 - 15:30 4 , 5 en 6 Crescendo
Bollywood Dans Kunst en Cultuur vrijdag 14:45 - 15:45 1 , 2 , 3 en 4 Shri Laksmi
Tekenen en Schilderen Kunst en Cultuur vrijdag 14:45 - 15:45 3 , 4 , 5 en 6 Shri Laksmi
Basketbal Sport en Gezondheid vrijdag 15:30 - 16:30 8 , 6 , 7 en 5 Bijlmerhorst
Het Leerlab Taal Leren en zo vrijdag 15:30 - 16:30 8 , 5 , 6 en 7 Ster