Activiteit Talentgebied Dag Tijd Groep School
Afro Dans Kunst en Cultuur maandag 15:15 - 16:15 6 , 7 en 8 Regenboog
Cello Kunst en Cultuur maandag 15:15 - 16:15 3 , 4 , 5 en 6 Regenboog
African School Kunst en Cultuur dinsdag 15:15 - 16:15 6 , 7 en 8 Regenboog
Voetbal Sport en Gezondheid dinsdag 15:15 - 16:15 3 , 4 , 5 en 6 Regenboog
Streetdance Kunst en Cultuur woensdag 12:45 - 13:45 2 en 3 Regenboog
Fabschool: de verhalenmakers Techniek en Natuur woensdag 14:30 - 16:30 6 , 7 en 8 Knotwilg
Mobiel
Regenboog
Tamboerijn
Theater Mix Kunst en Cultuur donderdag 15:15 - 16:15 3 , 4 en 5 Regenboog
Vloggen Media en ICT donderdag 15:15 - 16:15 6 , 7 en 8 Regenboog
3x3 Basketbal Sport en Gezondheid maandag 15:15 - 16:15 6 , 7 en 8 Regenboog
Creaclub Kunst en Cultuur maandag 15:15 - 16:15 3 , 4 en 5 Regenboog
Natuurclub Techniek en Natuur maandag 15:15 - 16:15 3 , 4 en 5 Regenboog
Zaalvoetbal Sport en Gezondheid maandag 15:15 - 16:15 6 , 7 en 8 Regenboog
Gezond Eten & Koken Sport en Gezondheid dinsdag 15:15 - 16:15 6 , 7 en 8 Regenboog
Voetbal Sport en Gezondheid dinsdag 15:15 - 16:15 3 , 4 en 5 Regenboog
Kano varen Sport en Gezondheid woensdag 14:30 - 16:30 7 en 8 Het Gein
Morgenster
Regenboog
Samenspel
Ster
Van Houte
Kunstlab Media en ICT woensdag 14:30 - 16:30 6 , 7 en 8 Mobiel
Regenboog
Tamboerijn
Streetdance Kunst en Cultuur donderdag 15:15 - 16:15 3 , 4 en 5 Regenboog
Kickboksen Sport en Gezondheid maandag 15:15 - 16:15 6 , 7 en 8 Regenboog
Creaclub Kunst en Cultuur dinsdag 15:15 - 16:15 3 , 4 en 5 Regenboog
Kids maken hits Kunst en Cultuur dinsdag 15:15 - 16:15 6 , 7 en 8 Regenboog
Jong ontmoet oud Burgerschap en Taalvorming woensdag 14:15 - 15:15 5 , 6 en 7 Knotwilg
Regenboog
De jonge uitvinders! (30 weken activiteit) Techniek en Natuur woensdag 14:30 - 16:30 6 , 7 en 8 Mobiel
Regenboog
Tamboerijn
Koor (Zingen) Kunst en Cultuur woensdag 12:45 - 13:45 3 , 4 , 5 en 6 Regenboog
Streetdance Kunst en Cultuur woensdag 12:45 - 13:45 1 en 2 Regenboog
Theater Mix Kunst en Cultuur donderdag 15:15 - 16:15 3 , 4 en 5 Regenboog